Menu

Beil Alpha-plast H 300 865gr #

Meer informatie
Art. Nr.55010826
De Beil Alpha-plast 300 is een lichtgewicht polyurethaan (PUR) hardschuim dat wordt gebruikt in de orthopedische techniek voor het maken van op maat gemaakte steunen en aanpassingen. 
 
Productdetails
  • Type product: Het is de A-component (samen met een B-component verharder) voor het maken van een PUR-hardschuim.
  • Dichtheid: Het schuim heeft een dichtheid van ongeveer 300 kg/m³.
  • Opschuimfactor: De opschuimfactor bedraagt circa 3,3.
  • Toepassing: Het is geschikt voor het vervaardigen van verschillende orthopedische hulpmiddelen, zoals verkortingscompensaties. 
 
Gerelateerde producten
  • Beil Alpha-plast H 300 Verharder B: Dit is de benodigde B-component (verharder) voor alle soorten Alpha-plast hardschuimen.
  • Verschillende dichtheden: Beil biedt de Alpha-plast schuimen in verschillende dichtheden, waaronder 100, 150, 300 en 500 kg/m³ om aan diverse behoeften te voldoen. 

Verwerkingstemperatuur 21C

Image
Vraagt u aub vrijblijvend een account aan om bij ons te kunnen bestellen en prijzen te kunnen bekijken Klik hier.
+ -